biuro@elbet.pl
tel.: 41 394-66-00

Płyty balkonowe

Zastosowanie płyt balkonowych

Płyty balkonowe wykorzystywane są w budownictwie zarówno tradycyjnym, jak i przemysłowych. Idealne jako gotowy element przy instalacji balkonów i tarasów.

Dlaczego płyty balkonowe?

Zaletą płyt balkonowych jest szybki i łatwy montaż (co przyspiesza realizację inwestycji budowlanej). Jako gotowy element betonowy balkonu idealnie nadaje się jako powierzchnia pod płytki. Płyty balkonowe są powszechnie stosowane przy tworzeniu projektów architektonicznych. W ofercie firmy P. E. B. znajdują się również słupy balkonowe (betonowe podpory konstrukcji balkonowej)

Klasa betonu C25 / 30
Grubość płyty Zgodne z projektem i normą
Szerokość płyty Zgodne z projektem i normą
Długość płyty Zgodne z projektem i normą

Aktualnie produkujemy szeroki asortyment prefabrykowanych płyt balkonowych.

Dostosowanych do Twoich potrzeb :

Jak montuje się płyty balkonowe?

Tradycyjne kotwienie płyty balkonowej w wieńcu powoduje powstanie mostka termicznego. Wyeliminowanie tego zjawiska jest możliwe dzięki zastosowaniu łączników termoizolacyjnych. Zbrojenie łącznika składa się z prętów i trzpieni przechodzących przez wkładkę termoizolacyjną, najczęściej wykonaną ze styropianu ekstrudowanego, styroduru itp.

pb1 pb3

Gdzie otrzymać fachową poradę?

Jeżeli masz pytanie dotyczące doboru płyt balkonowych skorzystaj z pomocy naszych doradców.

Zobacz nas na facebooku Nasze filmy na youtube


Innowacje

Działamy na rynku od 1979. Stale udoskonalamy technologię produkcji i wprowadzamy innowacje w konstrukcji naszych wyrobów. Nasze nowatorskie rozwiązania znalazły uznanie wśród architektów, konstruktorów budynków.

Dlaczego płyty stropowe kanałowe ?

Prefabrykowanie płyty stropowe kanałowe firmy Elbet Konieczno to ciekawa alternatywa dla stropów, wykorzystywana w budownictwie mieszkaniowym. Zarówno jedno jak i wielorodzinnym.

Stropy kanałowe charakteryzują się niską ceną, szybkością montażu stropu oraz stabilnością konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.