biuro@elbet.pl
tel.: 41 394-66-00

Ściany oporowe

Zastosowanie ścian oporowych typu L

Ściany oporowe typu L wykorzystywane są w drogownictwie, budownictwie lądowym naziemne i podziemne oraz małej architekturze krajobrazu i ogrodach. Idealny element konstrukcji zasieków, silosów, tuneli czy krawężników.

Dlaczego ściany oporowe?

Zaletą ścian oporowych typu L jest szybki i łatwy montaż (co przyspiesza realizację inwestycji). Można z łatwością dostosować ścianę do danego obciążenia (skarpy, czy drogi). Dodatkowym atutem ścian oporowych typu L jest funkcjonalność ich zastosowania.

 

Klasa betonu C30 / 37
Grubość do 30 cm.
Długość 100 cm i 150 cm.

Aktualnie produkujemy szeroki asortyment prefabrykatów

Ścian oporowych

Dostosowanych do Twoich potrzeb

po2

Jak montuje się ściany oporowe?

Ściany oporowe układane są na trwałym, utwardzonym podłożu. Wielkość zagłębienia waha się między 10 cm, a 14 cm poniżej poziomu terenu instalowania ścian.

Gdzie otrzymać fachową poradę?

Jeżeli masz pytanie dotyczące doboru ścian oporowych skorzystaj z pomocy naszych doradców.

 

Zobacz nas na facebooku Nasze filmy na youtube


Innowacje

Działamy na rynku od 1979. Stale udoskonalamy technologię produkcji i wprowadzamy innowacje w konstrukcji naszych wyrobów. Nasze nowatorskie rozwiązania znalazły uznanie wśród architektów, konstruktorów budynków.

Dlaczego płyty stropowe kanałowe ?

Prefabrykowanie płyty stropowe kanałowe firmy Elbet Konieczno to ciekawa alternatywa dla stropów, wykorzystywana w budownictwie mieszkaniowym. Zarówno jedno jak i wielorodzinnym.

Stropy kanałowe charakteryzują się niską ceną, szybkością montażu stropu oraz stabilnością konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.