biuro@elbet.pl
tel.: 41 394-66-00

Stropy filigran

Zastosowanie

Płyty stropowe typu filigran wykorzystywane są w budownictwie, zarówno tradycyjnym, jak i uprzemysłowionym.

Dlaczego płyty stropowe?

Zaletą płyt stropowych typu filigran jest bez wątpienia niska cena w przeliczeniu na 1m2 stropu, łatwy i szybki montaż oraz relatywnie niewielki ciężar. Płyty stropowe typu filigran są powszechnie stosowane w tworzeniu projektów architektonicznych dla budownictwa mieszkaniowego.

 

Płyty stropowe typu filigran

 

Klasa betonu od C20 / 25 do C30/37
Grubość płyt (cm) od 5 do 6
Szerokość płyt do 240 cm
Długość płyt do 10 m

Aktualnie produkujemy szeroki asortyment prefabrykatów

Płyty stropowe typu filigran

Dostosowane do Twoich potrzeb

Warto ocenić pozostałe płyty stropowe
Płyt stropowe kanałowe 22 cm
Płyty stropowe kanałowe 24 cm i 26,5

 

Jak montuje się płyty stropowe typu filigran?

Płyty stropowe typu filigran montuję się za pomocą żurawia wieżowego lub dźwigu kołowego o odpowiednich parametrach technicznych (dostosowanych do ciężaru elementów). W razie konieczności wykonania dodatkowych otworów należy ich dokonywać od spodu (w żadnym wypadku nie od góry) płyty. Montaż stropu polega na ułożeniu płyt stropowych bezpośrednio na podporach grubości minimum 15 cm.

plyty-typu-filigran

Płyty filigran układa się na sucho, bezpośrednio na ścianę, z zastosowaniem ciągłych, elastycznych podkładek dopuszczonych do stosowania w budownictwie. Firma Elbet Konieczno dysponuję parkiem maszynowym umożliwiającym projekt, transport, rozładunek, montaż i wykonanie wylewek betnowych.

Gdzie otrzymać fachową poradę?

Jeżeli masz pytania dotyczące płyt stropowych skorzystaj z pomocy naszych doradców.

Zobacz nas na facebooku Nasze filmy na youtube


Innowacje

Działamy na rynku od 1979. Stale udoskonalamy technologię produkcji i wprowadzamy innowacje w konstrukcji naszych wyrobów. Nasze nowatorskie rozwiązania znalazły uznanie wśród architektów, konstruktorów budynków.

Dlaczego płyty stropowe kanałowe ?

Prefabrykowanie płyty stropowe kanałowe firmy Elbet Konieczno to ciekawa alternatywa dla stropów, wykorzystywana w budownictwie mieszkaniowym. Zarówno jedno jak i wielorodzinnym.

Stropy kanałowe charakteryzują się niską ceną, szybkością montażu stropu oraz stabilnością konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.