biuro@elbet.pl
tel.: 41 394-66-00

Szambo betonowe

Dlaczego szambo betonowe firmy Elbet Konieczno?

Zaletą szamba betonowego, produkowanego przez Firme Elbet Konieczno jest przede wszystkim dbałość o jakość, poparta wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku produkcji prefabrykatów oraz elementów budowlanych. Dzięki zespołowi projektantów mamy możliwość wykonania szerokiego asortymentu szamb betonowych (z przegrodą lub bez). Szamba betonowe produkowane przez Elbet Konieczno są dodatkowo izolowane, co przeciwdziała dostawaniu się wody do zbiornika.

Mamy możliwość dostosowania wielkości i lokalizacji otworu w pokrywie do indywidualnych wymagań klienta, albo pozostawić te wielkości w standardowych parametrach.

 

Szamba betonowe

 

Klasa betonu C20 / 25
Grubość ścian
10 cm
Pojemność całkowita zbiornika
6 000 i 10 000 litrów

Aktualnie produkujemy szeroki asortyment prefabrykatów

Dostosowane do Twoich potrzeb.

Jak montuje się szamba betonowe?

Szamba betonowe montuję się za pomocą żurawia wieżowego lub dźwigu kołowego o odpowiednich parametrach technicznych (dostosowanych do ciężaru elementów). Firma P.E.B. Elbet Konieczno dysponuje odpowiednim parkiem zarówno samochodowym jak i sprzętowym, który umożliwia bezpieczną i szybką instalację szamba w wybranym przez klienta miejscu.

szambo-betonowe-1 szambo-betonowe-2

Firma Elbet Konieczno dysponuje również sprzętem do wykonywania robót ziemnych takich jak: usługa koparką, ładowarką, spychaczem itp. Dzięki temu świadczymy kompleksową obsługę w zakresie produkcji i instalacji szamba betonowego u klienta.

Gdzie otrzymać fachową poradę?

Jeżeli masz pytania dotyczące szamba betonowego skorzystaj z pomocy naszych doradców.

Zobacz nas na facebooku Nasze filmy na youtube


Innowacje

Działamy na rynku od 1979. Stale udoskonalamy technologię produkcji i wprowadzamy innowacje w konstrukcji naszych wyrobów. Nasze nowatorskie rozwiązania znalazły uznanie wśród architektów, konstruktorów budynków.

Dlaczego płyty stropowe kanałowe ?

Prefabrykowanie płyty stropowe kanałowe firmy Elbet Konieczno to ciekawa alternatywa dla stropów, wykorzystywana w budownictwie mieszkaniowym. Zarówno jedno jak i wielorodzinnym.

Stropy kanałowe charakteryzują się niską ceną, szybkością montażu stropu oraz stabilnością konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.