Elbet S.C.
Konieczno 3a, 29-100 Włoszczowa

Balkony prefabrykowane

Balkony prefabrykowane wykorzystywane są w budownictwie zarówno tradycyjnym, jak i przemysłowych. Idealne jako gotowy element przy instalacji balkonów i tarasów. Ponadto w połączeniu z doświadczeniem w produkcji elementów betonowych, firma Elbet realizuje balkony zgodnie z Twoim projektem.

Dlaczego balkony prefabrykowane?

Zaletą płyt balkonowych jest szybki i łatwy montaż (co przyspiesza realizację inwestycji budowlanej 🏢). Po pierwszej, jako gotowy element betonowy balkonu idealnie nadaje się jako powierzchnia pod płytki. Po drugie płyty balkonowe są powszechnie stosowane przy tworzeniu projektów architektonicznych. Dodatkowo w ofercie firmy Elbet z Konieczna znajdują się również słupy balkonowe (betonowe podpory konstrukcji balkonowej).

balkony prefabrykowane

Jesteśmy w stanie dostosować zarówno klasę betonu, grubość szerokość i długość balkonu do projektu. Poniżej prezentujemy zakres klasy betonu, który jest najbardziej optymalny dla tego typu elementów. Dlatego prosimy klientów o przesłanie projektu, w celu dokładniejszej wyceny balkonu.

Klasa betonu C25 / 30
Grubość płyty Zgodne z projektem i normą
Szerokość płyty
Długość płyty

balkony prefabrykowane elbet system

NOWOŚĆ: Nasze balkony prefabrykowane posiadają innowacyjny system łączników izotermicznych. Co to takiego ?

 Jak montuje się płyty balkonowe?

Zacznijmy od tego, że tradycyjne kotwienie płyty balkonowej w wieńcu powoduje powstanie mostka termicznego. Wyeliminowanie tego zjawiska jest możliwe dzięki zastosowaniu łączników termoizolacyjnych. Ponadto zbrojenie łącznika składa się z prętów i trzpieni przechodzących przez wkładkę termoizolacyjną, najczęściej wykonaną ze styropianu ekstrudowanego, styroduru itp.

Gdzie otrzymać fachową poradę?

Jeżeli masz pytanie dotyczące doboru balkonów prefabrykowanych, skorzystaj z kontaktu i pomocy naszych doradców.