Elbet S.C.
Konieczno 3a, 29-100 Włoszczowa

Balkony prefabrykowane

Balkony prefabrykowane wykorzystywane są w budownictwie zarówno tradycyjnym, jak i przemysłowych. Idealne jako gotowy element przy instalacji balkonów i tarasów. Ponadto w połączeniu z doświadczeniem w produkcji elementów betonowych, firma Elbet realizuje balkony zgodnie z Twoim projektem.

Dlaczego balkony prefabrykowane?

Zaletą płyt balkonowych jest szybki i łatwy montaż (co przyspiesza realizację inwestycji budowlanej ?). Po pierwszej, jako gotowy element betonowy balkonu idealnie nadaje się jako powierzchnia pod płytki. Po drugie płyty balkonowe są powszechnie stosowane przy tworzeniu projektów architektonicznych. Dodatkowo w ofercie firmy Elbet z Konieczna znajdują się również słupy balkonowe (betonowe podpory konstrukcji balkonowej).

balkony prefabrykowane

Jesteśmy w stanie dostosować zarówno klasę betonu, grubość szerokość i długość balkonu do projektu. Poniżej prezentujemy zakres klasy betonu, który jest najbardziej optymalny dla tego typu elementów. Dlatego prosimy klientów o przesłanie projektu, w celu dokładniejszej wyceny balkonu.

Klasa betonu C25 / 30
Grubość płyty Zgodne z projektem i normą
Szerokość płyty
Długość płyty

balkony prefabrykowane elbet system

NOWOŚĆ: Nasze balkony prefabrykowane posiadają innowacyjny system łączników izotermicznych. Co to takiego ?

 Jak montuje się płyty balkonowe?

Zacznijmy od tego, że tradycyjne kotwienie płyty balkonowej w wieńcu powoduje powstanie mostka termicznego. Wyeliminowanie tego zjawiska jest możliwe dzięki zastosowaniu łączników termoizolacyjnych. Ponadto zbrojenie łącznika składa się z prętów i trzpieni przechodzących przez wkładkę termoizolacyjną, najczęściej wykonaną ze styropianu ekstrudowanego, styroduru itp.

Gdzie otrzymać fachową poradę?

Jeżeli masz pytanie dotyczące doboru balkonów prefabrykowanych, skorzystaj z kontaktu i pomocy naszych doradców.