Płyta filigran

Płyta filigran to ciekawa alternatywa dla stropu lanego. Podczas projektowania budynków wielorodzinnych coraz częściej stosuje się to rozwiązanie, z powodu lekkości i elastyczności dostosowania się do szerokiego spektrum współczesnych projektów budowlanych.

Płyta filigran to tani i lekki strop

Jak się okazuje, płyta filigran to nie tylko lekki, ale też tani strop. Oczywiście względem 1 m2 powierzchni. Skoro tani, to i jego montaż jest szybki i prosty, w porównaniu z innymi systemami stopowymi. Czas montażu i cena to ważne elementy podczas projektowania nie tylko domu jednorodzinnego, ale też przede wszystkim w budownictwie wielorodzinnym ?.

płyta filigran firmy Elbet

Płyta filigran to tani i lekki system stropowy

 

Płytę filigran bardzo często porównuje się do płyt stropowych kanałowych. Jako producenci prefabrykatów dla budownictwa mieszkaniowego, dobieramy odpowiednie rozwiązanie do warunków i możliwości projektowych. To oczywiste, że ewentualne zmiany w projekcie będą wymagały dodatkowych pozwoleń. Pomożemy Ci w tym procesie.

Zapytaj o tani strop filigran naszych doradców.

Jeżeli projektu lub budujesz dom, a może cały blok, skorzystaj z porady Naszych doradców ✉ biuro@elbet.pl ☎ 41 394 66 00 i przekonasz się ile zaoszczędzisz na Twojej inwestycji. Zaufaj firmie Elbet i buduj z pomysłem – razem z Nami.