Stropy prefabrykowane

Stopy prefabrykowane, o których chciałbym dziś napisać, zwykle składają się z kwadratowych lub prostokątnych paneli, które są montowane za pomocą dźwigu, bezpośrednio na budowie. Niewątpliwym atutem zastosowania płyt prefabrykowanych jest to, że można je dostosować niemalże do każdego projektu. Nawet jeśli wstępnie zostało zaprojektowane tam inne rozwiązanie stropowe.

Stropy prefabrykowane to oszczędność czasu

Można sporo pisać o elastyczności podczas samego projektowania, ale nie można pominąć chyba najważniejszego argumentu. Bo co się liczy na budowie i nie tylko. Czas i pieniądze. Stropy prefabrykowane pozwalają zaoszczędzić i jedno i drugie.

stropy prefabrykowane

Po pierwsze czas. Cały Nasz system stropowy produkowany jest na zakładzie, a na budowę docierają gotowe elementy, które układa się jak puzzle. Nie muszę chyba tłumaczyć, ile czasu można zaoszczędzić na tym rozwiązaniu względem lanego stropu (nie mówiąc o samym betonie i pracy sprzętu). Po drugie pieniądze. Liczb się nie oszuka wystarczy telefon do kilku firm wykonujących lane stropy i zebraniu ofert cenowych. Następnie polecam kontakt z Nami ☎ 41 394 66 00 w celu porównania ofert. Zapytaj o płyty kanałowe czy płyty filigran, dla porównania.

Jeżeli przekonało Cię zastosowanie płyt stropowych dla Twojego projektu ostatnim krokiem powinno być sprawdzenie samego dostawy stropów. Jakie ma doświadczenie, realizacje oraz jakie technologie stosuje. Jakie parametry trwałości mają same stropy. Wiem, wiele rzeczy jest do sprawdzenia, ale przecież finalnie każdy chce cieszyć się z bezpiecznej, trwałej i atrakcyjnie cenowo realizacji.

Buduj z pomysłem razem z Elbet SYSTEM