Zalewanie wieńca

Zalewanie wieńca to ważny etap każdej budowy. Nasz sprzęt uczestniczył w niejednej tego typu realizacji. To ważny etap zarówno dla wykonawców jak i inwestorów, bo kończy pewien etap budowy. Właściciele przyszłego budynku musi zapewnić odpowiednie zbrojenie i wzmocnienie szalunku.

Warto zadbać o to, aby firma która dostarcza Ci beton posiadała specjalistyczny sprzętu (gruszkę z pompą), a klasa betonu była odpowiednia. Musisz poświęcić czas na sprawdzenie opinii na temat dostawcy betonu. Sprawdź również od jakiego czasu działa firma i czy prowadzi badania nad utrzymywaniem parametrów, zgodnych z klasą betonu.

zalewanie wieńca

Upewnij się, że szalunek został odpowiednio wzmocniony, a tak gdzie potrzeba zastosuj ściski, tak aby podczas zalewania nie doszło do rozszczelnień. Następnie nie zapomnij o szpilkach gwintowanych i wyrównaniu całości.

Teraz wystarczy poczekać i zająć się rozszalowaniem. Teraz możesz stanąć dumnie na stropie i zrobić kilka zdjęć. A propo stropu jestem ciekawy jakie rozwiązanie wybrałeś dla swojej budowy. Jeśli potrzebujesz wsparcia przy budowie, czy to w zakresie betonu czy gotowych elementów prefabrykowanych (stropów, balkonów, schodów itp) zapraszamy do kontaktu ☎ 41 394 66 00