biuro@elbet.pl
tel.: 41 394-66-00

Beton towarowy

Produkujemy Beton Towarowy

P. E. B. Elbet Konieczno jest producentem betonu towarowego wytwarzanego na bazie wysokojakościowych surowców, pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców. Co jest kluczem do jakości oferowanego przez Nas gotowego produktu. W połączeniu z możliwością dostawy betonu w wybrane miejsce firma może zaoferować kompleksową usługę.

Dostępne klasy betonu towarowego

Aktualnie produkujemy szeroki asortyment klas Betonu Towarowego. Dostosowanych do Twoich potrzeb :

C 8 / 10 C 12 / 15 C 16 / 20 C 20 / 25 C 25 / 30 C 30 / 37

Pozostałe komponenty

P. E. B. Elbet Konieczno oferuje swoim klientom również :

  • zaprawy cementowo – piaskowe,
  • mieszanki stabilizacyjne,
  • podsypki.

P. E. B. Elbet Konieczno = sprawdzony dostawca betonu towarowego

beton towarowy   beton towarowy

P. E. B. Elbet Konieczno to wieloletni, sprawdzony i ceniony dostawca betonu towarowego w regionie. Pomyśl o Nas projektując, budując, czy planując inwestycję. Dysponujemy własnym, specjalistycznym parkiem samochodowym, który umożliwia zarówno transport oraz szybką i wygodną dystrybucję betonu w wybrane miejsce (dzięki wydajnym pompom do podawania betonu). Gruszki o pojemności 10 i 12 moraz pompy o wyciągu 26 i 32 m.

Gdzie otrzymać fachową rade?

Jeżeli masz pytanie dotyczące betonu towarowego skorzystaj z pomocy naszych doradców.

Zobacz nas na facebooku Nasze filmy na youtube


Innowacje

Działamy na rynku od 1979. Stale udoskonalamy technologię produkcji i wprowadzamy innowacje w konstrukcji naszych wyrobów. Nasze nowatorskie rozwiązania znalazły uznanie wśród architektów, konstruktorów budynków.

Dlaczego płyty stropowe kanałowe ?

Prefabrykowanie płyty stropowe kanałowe firmy Elbet Konieczno to ciekawa alternatywa dla stropów, wykorzystywana w budownictwie mieszkaniowym. Zarówno jedno jak i wielorodzinnym.

Stropy kanałowe charakteryzują się niską ceną, szybkością montażu stropu oraz stabilnością konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.