Zakład prefabrykacji betonu

Czas najwyższy, zaprezentować zakład prefabrykacji betonu ELBET. Nie mówimy, że jesteśmy tego typu w Polsce, ale jednym z wyznaczników wartości firmy jest długość funkcjonowania w branży. My działamy od 1979 roku. Ktoś powie długo. Z pewnością za nami okresy wzlotów i upadków, jednak bez wątpienia możemy o sobie mówić – jeden z liderów branży.

Za nami tysiące realizacji w kraju i zagranicą jeśli chodzi o produkcję elementów prefabrykowanych. Nasze produktu tworzą setki budynków, zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Swoją siedzibę mamy w Koniecznie, w Gminie Włoszczowa, Województwie Świętokrzyskim. W swojej ofercie mamy gotowe elementy do budowy domu. Chociaż specjalizujemy się w produkcji stropów (kanałowych oraz filigran), wytwarzamy również balkony prefabrykowane, elementy klatek schodowych, czy gotowych ścian z otworami okiennymi i drzwiowymi.

zakład prefabrykacji betonu

Nasi eksperci służą radą i doświadczeniem, dzięki którym wspieramy zarówno inwestorów jak i projektantów i deweloperów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Buduj z pomysłem z ELBET System.