Elbet S.C.
Konieczno 3a, 29-100 Włoszczowa

Szamba betonowe

Szamba betonowe, produkowane przez Firmę Elbet Konieczno cechuje przede wszystkim dbałość o jakość, poparta wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku produkcji prefabrykatów oraz elementów budowlanych. Dzięki zespołowi projektantów mamy możliwość wykonania szerokiego asortymentu szamb betonowych (z przegrodą lub bez). Szamba betonowe produkowane przez Elbet Konieczno są dodatkowo izolowane, co przeciwdziała dostawaniu się wody do zbiornika.

szamba betonowe

Mamy możliwość dostosowania wielkości i lokalizacji otworu w pokrywie do indywidualnych wymagań klienta, albo pozostawić te wielkości w standardowych parametrach.

Klasa betonu C20 / 25
Grubość ścian
10 cm
Pojemność całkowita zbiornika
10 000 litrów

Jak montuje się szamba betonowe?

Szamba betonowe montuję się za pomocą żurawia wieżowego lub dźwigu kołowego o odpowiednich parametrach technicznych (dostosowanych do ciężaru elementów). Firma Elbet S.C. dysponuje odpowiednim parkiem zarówno samochodowym jak i sprzętowym, który umożliwia bezpieczną i szybką instalację szamba w wybranym przez klienta miejscu.

Firma Elbet Konieczno dysponuje również sprzętem dźwigowym, dzięki temu świadczymy kompleksową obsługę w zakresie produkcji oraz instalacji szamba betonowego u klienta.

Gdzie otrzymać fachową poradę?

Jeżeli masz pytania dotyczące szamba betonowego zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z pomocy naszych doradców.