Schody prefabrykowane

Schody prefabrykowane, zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrzne pozwalają na niemałe oszczędności czasu i pieniędzy podczas projektowania wielokondygnacyjnych budynków i obiektów. Schody trafiają na plac budowy w całości, gotowe do montażu.

Schody prefabrykowane wewnętrzne

Odkrywając kolejne zalety prefabrykatów, warto dodać że schody prefabrykowane montowane np. wewnątrz można dostosować do projektu, a nie odwrotnie. Wystarczą tylko podstawowe parametry kratki, gotowa forma i można montować. Oczywiście istnieją standardy, które stosuje się najczęściej, jednak istnieje możliwość pewnego modelowania, podczas projektowania.

schody prefabrykowane zewnętrzne i wewnętrzne

Bazując na obowiązujących normach możemy wykonać biegi schodowe o dowolnej głębokości i wysokości stopnia, czy szerokości biegu. Nie stanowią problemu również schody zabiegowe, zarówno te lewo jak i prawoskrętne.

Podsumujmy

Wszystkie prefabrykowane elementy są zgodne pod kątem norm bezpieczeństwa. Zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych standardów. Dodatkowo prefabrykaty to trwałe elementy do stosowania w wewnątrz jak i na zewnątrz. Łatwe w montażu i relatywnie szybkie do wykonania.

Budowę traktujemy kompleksowe, dlatego właśnie tworzymy nie tylko schody, ale również całe klatki schodowe. Zapraszamy do kontaktu i współpracy ☎ 41 394 66 00. Buduj z pomysłem razem z Nami.